Junior IT Administrátor

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Praha 5, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho malého přátelského týmu hledáme JUNIOR IT ADMINISTRÁTORA, který by nám pomohl s IT podporou interních zaměstnanců.

Co bys měl na starosti?

· IT podpora a řešení problémů všech zaměstnanců společnosti (hardware, software),

· příprava IT vybavení pro nové zaměstnance,

· dohled nad dodržováním IT pravidel společnosti, zavádění nových systémů na základě požadavků,

· vstupní IT školení pro nově nastupující zaměstnance.

Jak si tě představujeme?

· SŠ vzdělání s maturitou,

· zkušenosti se systémem Windows (nejlépe Windows 10),

· znalost různého hardware (PC, laptopy, tiskárny) a aplikací (Windows, Microsoft Office, Lotus Notes)

· zkušenosti se správou sítí (LAN),

· znalost iOS produktů společnosti Apple,

· schopnost dodržovat termíny a bezpečnostní pravidla IT,

· orientaci na řešení problémů a ochotu pomoci,

· aktivní znalost AJ.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak tě odměníme?

· motivující mzdové ohodnocení

· možnost dalšího kariérního rozvoje

· zaškolení v technické oblasti

· 20 dní dovolené, 5 dní osobního volna, 3 dny zdravotního volna

· příspěvek na sport/relax a na jazykovou výuku

· příspěvek na stravování

· příspěvek na důchodové připojištění

· benefitní systém cafetérie

Lokace společnosti je Praha 5.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost je jedním z předních světových dodavatelů výtahů, eskalátorů a souvisejících služeb.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3655912  Termin der Veröffentlichung: 30.4.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc