Stážista(ka) v agentuře / trainee

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Úzká 8, Brno-střed-Trnitá, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
kdykoliv

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá tě HR a chceš se dozvědět víc od základů? Nastartuj s námi svou kariéru a získej různorodé zkušenosti.

Díky stáži u nás:
1. Získáš základní znalosti o personalistice
2. Dozvíš se víc o tom, jak to v naší kanceláři běží
3. Dostaneš se na spoustu zajímavých eventů a událostí
4. Naučíš se pracovat s naším interním systémem i dalšími tooly
5. Vyšperkuješ si LinkedIn
6. Ukážeme ti základy marketingu
7. Seznámíš se spoustou zajímavých lidí

A koho hledáme? Stačí nám 3 základní fakta:
- Týmovost
- Znalost angličtiny alespoň na úrovni B2 (běžná plynulá konverzace)
- Možnost docházet pravidelně k nám do kanceláře alespoň 2 dny v týdnu

Patříš mezi kreativní a motivované studenty nebo čerstvé absolventy, jsi maminka (či tatínek) na mateřské, nebo jsi kdokoliv jiný, kdo zatím hledá tu správnou cestu? Neváhej a pošli nám email na [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* Mezinárodní prostředí personální agentury
* Příležitost podílet se na zajímavých projekt
* Možnost naučit se komunikačním dovednostem, telefonicky i f2f
* Školení v oblasti LI, Chrome pluginů, obchodu, komunikativních dovedností a další
* Možnost flexibilní spolupráce
A také možnost navazující spolupráce již na HPP v případě oboustranné spokojenosti!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jedná se o interní pozici, tedy přímo k nám do CPL Jobs.
CPL Jobs Brno - to jsou poradenství a konzultace. Jsme personální agentura, která se zaměřuje na recruitment v oblasti IT, strojírenství, financí i vícejazyčných pozic. Ale nejen to, dále nabízíme veřejné workshopy, mzdové průzkumy trhu, službu executive search, agenturní zaměstnávání,... Máš čuch na lidi a chceš se k nám přidat?

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

HR, Sales, IT, Strojírenství, Finance, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3661299  Termin der Veröffentlichung: 7.5.2019