Automechanik

CPL Jobs s.r.o.

Místo práce
Strakonice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 35 000 Kč/měsícplacené přesčasy, nástupní bonus, plat je dle seniority

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenci pro nákladní auta?
Chcete pracovat v autoservisu pro kvalitní značku?
Hledáme zkušené uchazeče nebo abslolventy, kteří chtějí růst.

Náplň práce

- Oprava vozidel v servisu na základě zakázkového listu
- Dodržování technologie pracovních postupů a kvality
- Péče o servisní nářadí a provozní zařízení
- Údžba servisu

Co očekáváme

- Vyučení v oboru automechanik
- Řidičský průkaz sk.B
- Zájem o obor
- Ochotu pracovat na 2 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce ve významné společnosti
- Finanční ohodnocení dle zkušeností
- Stravenky ve výši 100 Kč
- Dovolená 25 dní
- Příspěvky na penzijní a životní pojištění
- Placené přesčasy
- Náborový příspěvek až 28 000 - dle seniority
- Odborná školení

Informace o náboru

Hledáme uchazeče do lokalit - Strakonice, Praha východ, Hradec Králové, Turnov, Havířov, Ústí nad Labem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Staňte se součastí týmu spolehlivé nadnárodní společnosti, která je lídrem ve svém oboru. Hledáme uchazeče do lokalit - Strakonice, Praha východ, Hradec Králové, Turnov, Havířov, Ústí nad Labem

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Vzdělání v oboru

automechanik

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

1 rok

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučení v oboru automechanik

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nabídka služeb personální agentury se zaměřením na obsazování volných pozic ve středním a vyšším managementu a pozic specialistů.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4075145  Termin der Veröffentlichung: 5.5.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 26 000 Kč/měsíc