Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Chcete brousit za 160,- na hodinu? Není problém.

DELTA & PERSONAL s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Brusiče v Jižních Čechách - automobilový průmysl.
Náplň práce: broušení rámu dveří (okenní část) a následné leštění rámu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu/bydlení 100,– Kč až 150,– Kč za odpracovanou směnu.
Mzda až 160,–hod./čistého
Závodní stravování
Možnost záloh po odpracovaném týdnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabývá výrobou a vývojem dílů pro vnitřní dekorace automobilů a automobilových dílů, povrchovými úpravami, svařováním kovů, výrobou a zpracováním autoskel. Mezi významné zákazníky patří automobilky Audi, BMW, VW, Ford, Citroen, Škoda, Volvo a další.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Praxe v oboru
• Technické myšlení, manuální zručnost

Bližší informace získáte u koordinátora, neváhejte mu zavolat!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderním, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím poskytovatelem služeb v oblasti lidských zdrojů (od personálního leasingu, přes recruiting po odborné poradenství). Působíme v ČR, SR, Německu, Srbsku a Ukrajině. Díky bohatým zkušenostem a inovativnímu přístupu umíme ve velmi krátkém čase zajistit jednak nekvalifikovanou pracovní sílu, ale i vysoce kvalifikované specialisty.

Našich klientů si velmi vážíme, a proto jim nabízíme individuální přístup a vysokou kvalitu služeb.

Zaměstnání jsme již zprostředkovali pro více než 15 000 pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3970709  Termin der Veröffentlichung: 19.9.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc