Elektromechanik

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 30 000 Kč/měsíc23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme zkušeného Elektromechanika ideálně se zkušeností s PLC programováním.

Náplň práce:

- vytváření, kontrola a revize dokumentů údržby

- revize dokumentace pro provádění oprav

- kontrola čidel, stykačů, bezpečnostních zámků, senzorů a kabeláže

- oprava kabeláže, seřizování frekvenčních měničů, nastavování kamerových systémů

- základní úpravy řídícího programu

- nastavování, seřizování a elektro údržba strojů, zařízení a SW údržba (zálohování řídících systémů)

- spolupráce se strojní údržbou, ostatními odděleními ve firmě a zákazníky

- spolupráce se strojními mechaniky, hydraulikáři a PLC programátory

Vaše předpoklady:

- ÚSO vzdělání, minimálně výuční list

- min. 2 roky praxe na obdobné pozici, ve strojním průmyslu

- Vyhláška 50/1978 Sb., min. §6

- znalost čtení technické a elektro dokumentace

- základní znalost PLC programování a orientace v robotických systémech výhodou

- zkušenosti se slaboproudou elektronikou

- oprávnění na VZV

- Aj - mírně pokročilá úroveň výhodou

- ochota pracovat ve dvou směnném provozu (ranní, odpolední)

Naše nabídka:

- stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti

- 5 týdnů dovolené

- dotované stravování

- příspěvek na životní pojištění

- příspěvek na dopravu

- jazykové kursy

- poukázky na masáže

- odměna při významných životních příležitostech

- věrnostní bonusy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Devire je mezinárodní personální společnost, založená v Londýně v roce 1987. Již 30 let spolupracujeme s předními zaměstnavateli na evropském trhu a zajišťujeme komplexní náborové projekty.

Kromě náboru nabízíme následující služby: Personální poradenství, HR řešení, IT Contracting, Outsourcing náborových služeb (RPO) a Executive Search. Naše kanceláře se nacházejí v Praze, Brně, Ostravě, Varšavě, Vratislavi, Poznani a Katovicích, stejně jako v Mnichově a Frankfurtu. Jsme součástí společnosti Devonshire Investment Group.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3630596  Termin der Veröffentlichung: 27.3.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 23 000 - 30 000 Kč/měsíc23000 Kč/měsíc