Marketingový koordinátor (s anglickým a maďarským j.) – 1 z top 3 spoločností v odbore

dormakaba Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Ružová dolina 6, 821 08 Bratislava, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme nového kolegu do nášho dormakaba tímu so sídlom v Bratislave na pozíciu Marketingového koordinátora. Zužitkujte svoje analytické schopnosti a obchodné znalosti k podpore obchodných a marketingových aktivít v našich stredoeurópskych pobočkách v Českej republike, Slovensku a Maďarsku. Na oplátku vám dáme príležitosť budovať svoju kariéru v rastúcej medzinárodnej spoločnosti a privítame vás v našom tíme priateľských kolegov a manažérov.

Čo vás čaká:
• Spolupráca s Manažérmi predaja / PMM a poskytovanie analytické podpory pri strategických iniciatívach rastu
• Vytváranie mesačných správ pre rôzne oddelenia a úrovne organizácie
• Monitorovanie cenovej disciplíny, cenových úprav a vytváranie príslušných správ
• Účasť na obchodných stretnutích, príprava aktualizácií o klastroch, o vývoji projektov, cielu predaja a ďalšie
• Spolupráca na predajných kampaniach s cieľom zabezpečiť, aby Sales team mal k dispozícii všetky požadované materiály (napr. katalógy, brožúry, letáky)
• Vytváranie Pipeline reportov a zhromažďovanie marketingových údajov za účelom Monthly review procesov v spolupráci s manažérmi jednotlivých krajín

Budúcemu kolegovi / kolegyni radi ponúkneme stabilné a profesionálne zázemie zabehnutej spoločnosti, priateľské prostredie a sprolupracujúci tím na lokálnej aj medzinárodnej úrovni.

Ďalej:
• Vynikajúcu povesť spoločnosti a jej produktov na trhu
• Pružnú pracovnú dobu a work-life balance prístup
• Príjemné kancelárie s dobrou dopravnou dostupnosťou
• Fungujúci nadnárodný tím – ponúkame reálnu príležitosť využívať znalosti cudzích jazykov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

OBCHOD, MARKETING

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Relevantné skúsenosti s reportingem a analýzou dát
• Znalosť Customer relationship management systému (CRM), SAP výhodou
• Pokročilá znalost Microsoft Office (najmä Excel)
• Komunikatívne znalosti slovenského, anglického a maďarského jazyka pre verbálnu a písomnú obchodnú komunikáciu (podpora obchodných a marketingových aktivít v Českej republike, na Slovensku a v Maďarsku)
• Schopnosť dodržiavať termíny a pracovať nezávisle
• Vynikajúce zručnosti v písaní, komunikácii a prezentácii
• Analytická osoba zameraná na detail
• Schopnosť sa učiť nové veci
• Záujem o techniku a technológie

Vo firme dormakaba sú Vám naše dvere otvorené. Sme jedna z troch najväčších spoločností na svete v oblasti riešenia prístupu a zabezpečenia, ktorá robí život jednoduchší a bezpečnejší. Sme dôveryhodný partner, ktorý stojí za inováciami, špičkovým výkonom a príjemným pracovným prostredím. Pridajte sa k nášmu stále sa rozrastajúcemu tímu a pomáhajte nám budovať dôveru každý deň.
ID: 4005870  Termin der Veröffentlichung: 30.11.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 200 EUR/mesiac