Personální a vzdělávací společnost

Business development specialist

Baví Vás komunikace, cestování a vše spojené s obchodní činností? Vyznáte se v oblasti svítidel? Dokážete dotahovat věci do konce a v navazování nových kontaktů jste jako ryba ve vodě? Pak jste to Vy, koho potřebujeme...

Pro našeho klienta, společnost zabývající se návrhy, výrobou a realizací projektů v oblasti osvětlení hledáme nového kolegu do týmu obchodních specialistů.

Jaká je náplň práce?

  • Akvizice zakázek a zákazníků, příprava projektů/tendrů.
  • Prezentace sortimentu a služeb potenciálním zákazníkům.
  • Získávání poptávek, zpracování cenových rozpočtů, návrhů a nabídek.
  • Spolupráce v rámci výběrových řízení – příprava, technické parametry, zpracování podkladů atd.
  • Komunikace se subjekty státní sféry (obce, města atd.).
  • Aktivní zapojení do marketingových aktivit za účelem získávání nových zákazníků a prohlubování vztahů s nimi.
  • Komunikace se zadavateli VŘ o jeho průběhu, dotazech a výsledcích.
  • Sledování portálů s vyhlášením VŘ na VO.
  • Spolupráce s logistikou na organizaci dodání produktů.
  • Spolupráce s oddělením nákupu (monitoring dodávek, možnosti využití skladových zásob, aktualizace SOP apod.)

Co očekáváme od nového kolegy?

  • Zkušenost s obchodem v oblasti osvětlení (min. 3 roky).
  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (ideálně v oblasti elektro).
  • Praktickou zkušenost s vedením obchodních jednání a uzavíráním obchodních smluv ( i ve státní sféře).
  • Vynikající prezentační a komunikační dovednosti.
  • Ochotu cestovat v rámci celé ČR.
  • ŘP sk. B.
  • Nutná je znalost MC Office.
  • Znalost výpočetního programu Relux / Dialux je velkou výhodou ( ne podmínkou).
  • AJ není nutností, ale úroveň B1 / B2 velmi potěší.

A co můžeme nabídnout my?

  • Příjemný pracovní kolektiv a zázemí úspěšné české firmy.
  • Spolupráci na IČO, ale ani HPP se nebráníme.
  • Zajímavé finanční ohodnocení (fix + provizní systém).
  • Osobní a individuální přístup.
  • Účast na zajímavých projektech.
  • Osobní rozvoj, zaškolení a super kolegy.
  • Flexibilní pracovní dobu.

Zajímá Vás více? Můžeme si o tom popovídat, stačí zaslat CV a my se Vám ozveme.

Není to zrovna to co hledáte? To nás mrzí, ale obsazujeme mnoho dalších pracovních pozic, proto se neváhejte podívat na: https://www.dpwork.cz/jobs

Také nás můžete sledovat na Facebooku:
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Jihomoravský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Tř. Národní svobody 158/9
39701 Písek
Česká republika
ID: 4093656  Termin der Veröffentlichung: 1.6.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc