Sales Order Administrator with French and English (m/f)

Dunross s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

We are looking for a sales Order Administrator with French and English (m/f)

Lovely company in the center of Plzen,
Working hours 9-17h (core time 9-15,30h);
contract for 1 year, then unlimited

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Sympatická společnost, která každoročně sbírá ocenění za skvělého zaměstnavatele, eco friendly kanceláře a je ohleduplná k živ. prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4066679  Termin der Veröffentlichung: 21.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc