Specialist digital communication

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho oblíbeného klienta zabývajícího se kosmetikou hledáme sympatického týmového hráče. Jak by měl ideální kandidát vypadat? Je to člověk, který si rozumí se sociálními sítěmi, direct marketing je jeho druhé jméno a tvoření strategií v online prostředí je pro něj hračka.

Co u nás budete dělat?
Tvořit strategie komunikace a budování značky v online prostředí v ČR i SR
Vytvářet zajímavý content pro interní i externí online komunikaci
Vést digitální agenturu, koordinovat správu sociálních sítí a výkonnostní kampaně
Podílet se na influencer marketingu
Obsahově spravovat webové stránky
Vést lokální projekty i globální kampaně (implementace nových nástrojů, aplikací apod.)
Realizovat direct marketingové kampaně
Budete zodpovědní za chod oddělení digitálního marketingu, výsledky a za svěřený rozpočet

Co byste měli umět?

 Orientovat se v aktuálních trendech v online prostředí a na sociálních sítích
 Mít minimálně 5 let zkušeností v digitálním marketingu
 Mít zkušenost s vedením týmu a s projektovým řízením
 Dokázat naplánovat, optimalizovat a vyhodnotit digitální kampaně
 Ovládat copywriting
 Komunikovat a reportovat v angličtině

Jste to vy? Tak skvěle, budeme se těšit na Vaše CV!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Oblíbená společnost, která se i přes covidové období rozrůstá. Nadnárodní společnost s kořeny v US.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Beauty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4097577  Termin der Veröffentlichung: 7.6.2021