Manuální pracovníci na stavbách ve Švýcarsku. Od 25 Euro za hodinu

Dunross s.r.o.

Místo práce
Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na stavbách bez vyučení i s. Nástup možný ihned. Bydlení není hrazené, ale stojí jen 600 Euro měsíčně. Možnost přesčasů. Lokality se liší. Základní znalosti německého jazyka jsou podmínkou, v omezených případech se obejdete i bez znalosti NJ. Pokud pojedete ve skupině, německy může umět jen jeden člověk. Práce je na HPP i na ŽL.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Oblíbený zaměstnavatel, který působí v mnoha lokalitách po celém Švýcarsku. Oblasti působení zaměstnavatele jsou velmi různorodé.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4196730  Termin der Veröffentlichung: 4.11.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 EUR/hod.