Test Engineer - výroba

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Okres Mělník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už Vás nebaví každodenní rutina a procesní řízení? Pokud máte chuť být u vzniku a rozjezdu nového výrobního závodu v Praze a vidět za sebou kus práce, tak hledáme právě Vás! Pojďte se s námi podílet na výrobě pro zdraví prospěšných systémů - naším produktem je kancelářský nábytek se speciálními polohovacími systémy.

Co Vás čeká:
spoluúčast na testování ve fázi vývoje produktu na prototypech, následně na sériových výrobcích
později testování, kontrola a dohled nad výrobou
dokumentace, hodnocení a interpretace výsledků testování
návrhy testovacích metod a zkušebních zařízení
spolupráce s dodavateli a zákazníky
úzká spolupráce s vývojáři a procesními inženýry při rozběhu výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
smysluplnou práci na plný úvazek
hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
jednosměnný provoz, pondělí – pátek: 8.00 – 16:30
využití angličtiny
aktivní budování a rozvoj nové silné výrobní společnosti se zahraničním kapitálem a mezinárodní zkušeností
práci v rozvíjejícím se týmu, možnost seberealizace
prostor pro uplatnění Vašich znalostí a dovedností
místo pracoviště: CTPark Sever - Kozomín
nástup možný ihned nebo po dohodě

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

výrobce kancelářského nábytku se speciálními polohovacími systémy

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenost s testováním
zájem o mechatronické systémy (elektronika – mechanika – software)
ochota učit se současným mezinárodním normám (polohovací kancelářský nábytek)
smysl pro detail – pro analýzu a vývoj produktů
schopnost statistických vyhodnocení a interpretací
aktivní znalost AJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3267038  Termin der Veröffentlichung: 11.4.2018