Compensation & Benefits Manager

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní obchodní společnost, hledáme zkušeného manažera pro oblast odměňování a benefitů.

Náplň práce:
• příprava a analýza vstupů pro personální plánování (mzdy, počty zaměstnanců)
• tvorba strategie odměňování a její optimalizace
• design a správa organizační/mzdové struktury
• příprava dat a statistik, realizace pokročilých analýz a jejich interpretace
• monitoring situace na trhu práce v oblasti odměňování
• sledování trendů a mzdových průzkumů
• realizace národních a mezinárodních projektů v oblasti odměňování, benefitů a HR controllingu
• poradenství top managementu v oblasti odměňování

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• samostatnou, smysluplonou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu úspěšné mezinárodní společnosti
• atraktivní mzdové podmínky odpovídající odborné manažerské pozici
• benefity (MultiSport karta, příspěvek na pojištění, stravenky, jazykové kurzy a další)
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• práci na zajímavých mezinárodních projektech
• nástup ihned nebo dohodou (nejp. do října 2019)

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka a máte zájem o bližší informace? Dejte nám o sobě vědět, pošlete Váš životopis a my se Vám v co nejkratší době ozveme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• odpovídající odborné zkušenosti v oblasti odměňování min. 5 let
• praxi s přípravou analýz, reportingem (tedy i dobrou uživatelskou znalost MS Excel)
• přehled o aktuálních trendech v oblasti odměňování a benefitů
• chuť spolupracovat na různorodých HR projektech
• aktivní znalost angličtiny nebo němčiny slovem i písmem je podmínkou
• proaktivní přístup a odhodlanost přicházet s návrhy na zlepšení
• velmi dobré analytické, komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3701605  Termin der Veröffentlichung: 24.6.2019