Koordinátor zamestnancov v personálnej agentúre v Nemecku - nástup ihneď

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Január 2022
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacpo skušobnej dobe možné navýšenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posilu - HR koordinátora, ktorý bude mať na starosti zamestnacov u našich dlhoročných, ale aj nových klientov v Nemecku.

AGENDA :
✔️ výkon personálnej administratívy zamestnancov, evidencia dochádzky, príprava podkladov pre mzdy a fakturáciu
✔️ zadeľovanie zamestnancov do zmien a plánovanie dovoleniek, (podľa požiadaviek zákazníka)
✔️ starostlivosť o zamestnancov (vybavenie pracovnými pomôckami, zabezpečenie lekárskych prehliadok, prihlásenie na pobyt, doprava na pracovisko, ...)
✔️ zodpovednosť za realizáciu ubytovania (pravidelný kontakt s majiteľmi ubytovacích zariadení
✔️ byť nápomocný pre zamestnancov v prípade núdzovych situácií, ak nepoznajú napr. jazyk, región, pomoc pri tlmočení do – z Nemeckeho jazyka
✔️ budovanie dobrých vzťahov s klientami na úrovni stredného manažmentu
✔️ rozvoj obchodu u existujúcich zákazníkov a v danom regióne
✔️ reprezentovanie firmy v súlade s etickým kódexom

✅ Plne hradené ubytovanie
✅ Nemecká pracovná zmluva
✅ Služobný automobil
✅ Smartphone a Laptop
✅ Možnosť profesijného rastu (koordinátor --> senior koordinátor --> projektový manager, event. ďalej)
✅ Práca pre stabilnú spoločnosť (11 rokov na Nemeckom trhu) a skvelý tím kolegov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ Nemecký jazyk - slovom aj písmom
✔️ Flexibilita
✔️ Dobrý time management
✔️ Spolahlivosť
✔️ Príjemné vystupovanie
✔️ Skúsenosti ako koordinátor výhodou

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4219044  Termin der Veröffentlichung: 8.12.2021  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen. Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 400 EUR/mesiac