Hledáme šikovné operátory na výrobu brzdových destiček

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Ostrava-Hrabová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha poloautomatických montážních linek
Obsluha lisovacích strojů
Kompletace brzdových destiček

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce na HPP
Docházkový bonus 2000 Kč
Stravenky v hodnotě 70 Kč/směna
Možnost pravidelných záloh po odpracovaném týdnu
Volej, smskuj a serfuj na internetu ZDARMA

Informace o náboru

Práce na HPP, plat od 19000 Kč (bez přesčasů)
Výkon práce v městě Ostrava - Hrabová
Ochota práce na třísměnný provoz, nebo 12-tky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba komponentů do automobilu, výroba brzdových destiček

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobrý zdravotní stav
Manuální zručnost a samostatnost
Zodpovědnost za kvalitu odvedené práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3536463  Termin der Veröffentlichung: 6.3.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 19000