Jsi řidič VZV? Tak hledáme právě Tebe! Pozor!+ Náborový příspěvek

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Ostrava-Hrabová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení vysokozdvižného vozíku
- Nakládka, vykládka kamionů
- Denní kontrola skladových výrobků
- Kontrola kvality a kvantity vyskladňovaných výrobků
- Příprava výrobků k vyskladnění a uskladnění

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzda bez přesčasů 21 000 Kč
- Stravenky od 90 Kč/ směna
- Náborový příspěvek 10 000 Kč
- Příspěvek na dopravu
- Možnost přesčasových hodin
- Možnost pravidelných záloh
- Profesionální přístup koordinátora
- Jistotu dlouhodobého zaměstnání na HPP
- Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
- Neomezený tarif po ČR s 1,5 G dat ZDARMA!
- Akce doporuč známého a získej až 5 000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma zabývající se automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Platné oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku (W1)
- Praxe v oboru
- Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3644710  Termin der Veröffentlichung: 9.9.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 21 000 - 25 000 Kč/měsíc