Seřizovač

Elasteflex Lysice s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 591, 679 71 Lysice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 25.000,- CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce na volná pracovní místa seřizovače v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby s mateřskou společností v Německu.

Požadujeme spolehlivost, pracovitost. Minimální požadované vzdělání: základní/vyučení.
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, 13.plat, prémie, příspěvek na stravování, bonusy za zvládnutí výrobních operací. Možnosti platového růstu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Prémie, příspěvek na stravování, bonusy za výrobní operace.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost, působící v oblasti kovovýroby.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3157714  Termin der Veröffentlichung: 8.8.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20.000 - 25.000,- CZK