Seřizovač/Soustružník

Elasteflex Lysice s.r.o.

Místo práce
Lysice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zájemce na volná pracovní místa seřizovače popř. soustružníka v silné mezinárodní společnosti působící v oblasti kovovýroby s mateřskou společností v Německu.

Požadujeme spolehlivost, pracovitost. Minimální požadované vzdělání: základní/vyučení.

Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, prémie, 13. plat, příspěvek na stravování, bonusy za zvládnutí výrobních operací, firemní akce. Možnosti platového růstu.

Nástup možný ihned. Zaučení zajištěno.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mezinárodní společnost, působící v oblasti kovovýroby.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4069173  Termin der Veröffentlichung: 26.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc