Automotive Key Account Manager

Engia s.r.o.

Miesto práce
Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 6 000 EUR/mesiac+ Provízie za uzatvorené obchody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ostrieľaného Key Account Manager-a pre Českú republiku a Nemecko. Súčasťou práce je analýza trhu, komunikácia a development obchodných príležitostí.
Engia s.r.o., ponúka svojim klientom Interim Management. Naši špecialisti pracujú naprieč Europou na významných Automotive projektoch pre EOMs ako aj T1,T2.

Vašou úlohou bude denno-denný kontakt s Decision Maker-mi u Automotive dodávatelov či už sa bavíme o QM, PM, HR, Buyer...atď. Sledovanie ich potrieb, obchodných príležitostí a ponúkanie našich inžinierov na ich projekty tak, aby sa naplnil cieľ ich projektu a boli pri tom maximálne spokojný.

Úspešný kandidát musí mať KONTAKTY a rozhľad v Automotive segmente v Českom trhu. Musí rozumieť ako funguje interim manažment ideálne z prvej ruky. Musí poznať Automotive projekty, ich fázy aké funkcie z hľadiska /HR/ inžinierov do týchto fáz vstupujú a podobne.

Musí vedieť na základe pohovoru ohodnotiť schopnosť kandidáta pracovať pre našeho klienta takže v celosti môžeme definovať ideálneho kandidáta / kandidátku ako Automotive experta s dušou obchodníka.

Plná podpora a 100perc preplácanie všetkých firemných nákladov.
+ Laptop
+ Sluźobný telefón
+ Služobné vozidlo aj na súkromné účely
+ Vynikajúce ohodnotenie za zákazky. Pri plne rozbehnutom trhu očakávame mesačnú odmenu na túto pozíciu vo výške minimálne 4000 Eur.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Finančné alebo iné

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca / Automotive

Engia s.r.o., Slovenská republika
Pôsobí v oblasti Interim manažmentu.
www.engia.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4029842  Termin der Veröffentlichung: 5.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 000 EUR/mesiac