Dělník ve výrobě - Častolovice, ubytování zdarma

Etimos Human s.r.o.

Místo práce
Častolovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
16.09.2018
Mzdové podmínky (brutto)
20500,- plus příplatky a prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici Dělník ve výrobě.
- výroba průmyslových izolací
- práce v čistém prostředí
- práce ve dvousměnném provozu (pracuje se 4 dny v týdnu 6:00-18:00 nebo 18:00-6:00)
- mzda 22 500,- - 27 000 Kč/měsíc hrubého
- dotovaná strava a bufet

UBYTOVÁNÍ JE ZAJIŠTĚNO ZDARMA

PRÁCE JE VHODNÁ PRO UCHAZEČE, KTEŘÍ HLEDAJÍ MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Místo výkonu práce : Častolovice (okres Rychnov nad Kněžnou)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-ubytování zdarma
-dotovaná strava

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Firma vyrábí tepelné izolace pro stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní agentura působící v ČR a okolních státech. Více na www.etimoshuman.cz
ID: 3484527  Termin der Veröffentlichung: 4.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 20500,- plus příplatky a prémie