Inženýr/-ka kvality – oblast elektro mimo automotive

Experis

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, přední světovou firmu, která se zabývá vývojem a aplikací řídících systémů, především v oblasti spalovacích motorů či těžebního průmyslu, hledáme vhodné kandidátky a kandidáty na pozici Inženýr/-ka kvality.

Náplň práce:
Klient se zabývá vývojem a aplikací, ale nemá vlastní výrobu. Tu mu zajišťují čeští externí dodavatelé. Vaším úkolem tak bude:
• Komunikace mezi jednotlivými účastníky procesu.
• Řešení kvalitativních problémů ve výrobě, kooperace se zástupci kvality ve výrobních závodech.
• Komunikace se zákazníky i dodavateli, řešení problémů.
• Řešení zákaznických reklamací v rámci celého výrobního procesu, až do úrovně komunikace s dodavateli.
• Podílení se na výběru dodavatelů.
• Řízení změnových řízení, uvolňování do výroby.
• Vymýšlení způsobů zlepšování, jejich implementace.
• Podílení se na vývojových projektech jako zástupce kvality.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Klient nabízí:
• Zajímavou, přátelskou, otevřenou a neformální firemní kulturu, celou řadu firemních akcí.
• Samostatnou práci.
• Možnost osobního rozvoje.
• Kancelář v Praze.
• Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, školení, flexibilní pracovní doba).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Přední světová firma, která se zabývá vývojem a aplikací řídících systémů, především v oblasti spalovacích motorů či těžebního průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Optimálně VŠ vzdělání elektrotechnického směru (technické vzdělání je však podmínkou).
• Velmi dobrou orientaci v oblasti elektrotechniky.
• Znalost a zkušenost z oblasti elektrotechnické výroby a vývoje.
• Zkušenost z kvality (výrobní či dodavatelská)
• Zkušenost s 8D reporty.
• Pokročilou znalost angličtiny.
• ŘP sk. B a ochotu cestovat cca 2x do týdne v rámci ČR.
• Schopnost řešit několik úkolů naráz.
• Chuť čelit novým výzvám.
• Přátelskou, otevřenou, nearogantní osobnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2235890  Termin der Veröffentlichung: 25.8.2015