Faktury - uzávěrky - hledáme finanční účetní!

Experis

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako finanční účetní se stanete důležitým "článkem" finančního oddělení nadnárodní společnosti a budete zpracovávat účetní doklady, mít na starost účtování nákladů i výnosů, jako ta nepověřenější osoba budete kontrolovat správnost faktur. Spolupráce s auditory, sestavování výkazů, uzávěrkové práce, statistika ale také reporting Vás "doslova" nemine.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete klíčovou osobou uvnitř stabilní a nadnárodní společnosti, u které získáte:
- 13. a 14. plat
- příspěvek na dopravu do výše 50%
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Finanční účetní - náklady, výnosy, účetní doklady, faktury, audity, uzávěrky ... představujete si takto nějak svou práci? Hledáme Finanční účetní, pro nadnárodní společnost, která zabezpečuje logistiku, výstupní kontrolu i export na poli automotive.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je MUST HAVE? .. Anglčtina, bez které se dnes nikdo neobejde ani u nás ...
- 2 roky praxe a SŠ/VŠ vzdělání
- práce účetní není žádný med a občas je potřeba se v práci chviličku "zdržet" - měsíční uzávěrky vyžadují časovou flexibilitu, kterou od Vás očekáváme

Bude fajn, pokud budete flexibilní, bude Vás práce bavit a ukážete nám nějakou tu pro-aktivitu :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3317807  Termin der Veröffentlichung: 30.4.2018