Webový programátor s C# a .NET

Experis

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme webové programátory do menšího týmu v Přerově.
Potřebujeme samostatné a agilní jedince, kteří nechtějí pracovat v korporátu ani být součástí mašinerie. Naopak preferují lidskost, blízkou spolupráci v týmu osobní přístup a fair-play.
Jsme menší firma cca 20 lidí a vyvíjíme unikátní webovou aplikaci, která využívá všechny následující prvky: IS, CRM, BI, KPI, workflow, reporting, marketing, cloud, timemanegement, gantt, pipeline a další.

Hledáme webového programátora, který:
- má zkušenost a baví ho pracovat ve Visual Studiu (VS Basic), .NET a s C#
- píše složité SQL jednoduše protože je zbytečné dělat věci složitější než jsou
- vyzná se v HTML, CSS a Javascriptu
- který se zajímá o nové technologie, baví ho poznávat a zkoušet nové věci (PWA)
- má rád webové aplikace a je spokojený pokud jeho práci zákazníci ocení
- má zájem podílet se přímo na vývoji jádra produktu = webové aplikaci

Není třeba plynně mluvit anglicky, stačí schopnost číst technické dokumentace a podobně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nástupní plat:
Juniorních kandidátů: 25 - 40,000 CZK.
Seniorních kandidátů: kolem 60,000 CZK.

Pět týdnů dovolené
Sick days
Rodinná atmosféra a firma
Možnost HO několik dní v týdnu - po zapracování.
Práce na HPP (možnost i na ičo)
Přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Ryze česká společnost disponující vlastním programátorským týmem. Při jejím vzniku byl položen základ stávající orientace společnosti na vývoj a realizace komplexních dodávek vlastního informačního systému, vyvíjeného v souladu s nejmodernějšími technologiemi.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Visual Basic .NET - Základy
C# - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3524224  Termin der Veröffentlichung: 25.10.2018