Truhlář/Uherský Brod

EXX HOLDING a.s.

Místo práce
FLEXWOOD CZ s.r.o., Nivnická, Uherský Brod, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 33 000 Kč/měsícodměny a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naší provozovnu FLEXWOOD CZ se sídlem v Uherském Brodě hledáme šikovného truhláře.

Jsi šikovný řemeslník, kterého baví práce se dřevem, máš rád tvořivou manuální práci? Oceníš technické zázemí a příjemný kolektiv? Jsi truhlář, pro kterého je práce výzvou, a že něco nejde není odpověď? Pak hledáme právě Tebe
Do našeho týmu hledáme spolehlivé truhláře do zakázkové výroby nábytku. Pracovní náplň je realizace atypických zakázek. Práce v jednosměnném provozu. Plat od 22000,- záleží na tvé šikovnosti.

Jsi absolvent? Nevadí! Jsme připraveni Tě vše důležité naučit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

příspěvek na stravování
občerstvení na pracovišti
sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost, která na trhu působí již od roku 1995 a zaměřuje se na projekci a realizaci osvětlení a interiérů, prodej svítidel a nábytku, a dále na interiérovou výrobu. Nabízí komplexní služby, dodávky na klíč a široký sortiment výrobků na míru i zboží renomovaných evropských značek a vlastní výroby.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4036303  Termin der Veröffentlichung: 19.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 22 000 Kč/měsíc