Junior obchodník

Famiro Consult s.r.o.

Místo práce
Na Strži, Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned/ dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našich pražských kanceláří hledáme konzultanty, pro soukromé investory v oblasti private equity.

• Láká Tě obchod a byznys?
• Chceš před investory zastupovat ty nejlepší soukromé projekty, které aktuálně v ČR běží?
• Chceš dělat win-win obchody a budovat dlouhodobé spolupráce?

Pokud byla Tvoje odpověď na předchozí otázky ANO, tak čti dál!

Co od Tebe pro začátek budeme potřebovat:

• Dobré komunikační schopnosti jsou základ. Obchodní komunikaci Tě
samozřejmě naučíme.
• Chuť učit se a posouvat se dál. Chceme k sobě parťáky na delší dobu, se kterými
můžeme společně růst.
• Obchodního ducha.
• Možnost nástupu v blízké době. Zkrátka není čas, ztrácet čas a my to chceme
rozjet co nejdříve.
• Možnost pracovat na full-time.

Co Tě u nás čeká a nemine:

• Vezme si Tě pod svá křídla zkušený obchodník, který Tě naučí vše potřebné. Od
komunikace, neverbální komunikace, přes obchodní psychologii, uzavírání
obchodů až po odborné znalosti.
• Budeš v každodenním kontaktu s našimi potenciálními klienty, budeš se
účastnit obchodních jednání s nimi a postupně budeš zvládat celý obchodní
proces samostatně.
• Budeš mít čas a prostor ukázat co v Tobě je.
• Na konci úspěšné cesty na Tebe čeká pozice senior obchodníka a aktivní
portfolio našich dlouhodobých klientů.

Na co se můžeš těšit, pokud se k nám přidáš:

• Smysluplná práce s přidanou hodnotou.
• Rozvoj Tvých komunikačních a obchodních dovedností. Růstu našich
obchodníků věnujeme velkou pozornost.
• Možnost podílet se na výjimečných projektech s výjimečnými lidmi. Naši
partneři jsou často vizionáři a špičky ve svých oborech. Jednat s takovými lidmi -
je pro nás vždy přínosem.
• Uvedená mzda je průměr obchodníků po 3 měsíčním zaškolení. Průměr
obchodníků s roční praxí je kolem 90 000 Kč měsíčně.
• Moderní zázemí sales kanceláře. Navíc dostupnou přímo na
metru C.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Profesní/osobní kouč.

Informace o náboru

Pokud jsme Tě zaujali, budeme rádi, když nám zašleš svůj životopis. Následně se spojíme na úvodní telefonický pohovor a domluvíme se na dalším postupu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Výborné komunikační schopnosti.
• Zodpovědný přístup k práci.
• Reprezentativní vystupování.
• Ambice profesně růst.
• Dokončené SŠ vzdělání.
• Čistý rejstřík RT.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Famiro Consult je investiční network. Věnujeme se oboru private equity, jak investoři, tak konzultanti pro privátní klienty. Private Equity je v kostce financování společností a projektů kapitálem od soukromých investorů. Obchodníkům poskytujeme know-how, zázemí, systémy, obchodní partnery i produkty. Spolupracujeme se společnostmi z oblasti realit, developerských projektů, obnovitelných zdrojů, zelené energie a dalších. Svým klientům poskytujeme kompletní servis v oboru private equity.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4076786  Termin der Veröffentlichung: 11.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc