Regional Marketing Specialist pro slovenský trh

Future Recruitment s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2019
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 2 200 EUR/měsíc1200 eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je úspěšná, mezinárodní, rychle rostoucí obchodní společnost, kde na Vás čeká příjemné, velmi přátelské a neformální prostředí.

Máte výbornou komunikaci, time-management a organizační schopnosti? Baví Vás cestovat a implementovat věci do praxe? Tak je tato pozice vhodná právě pro VÁS! Náš klient rozšiřuje tým a hledá vhodného uchazeče na pozici Regional Marketing Specialist pro slovenský trh!

Náplň práce:

- Denní sledování výsledků a implementace optimalizací a strategií založených a marketingových dat
- Implementace celostátních kampaní a marketingových projektů
- Vytváření a realizace regionálních podpůrných kampaní a akčních plánů
- Nastavení a řízení Outdoorové komunikace
- Zodpovědnost za propagační a kampaňové materiály a jejich aktualizaci
- Spolupráce s produkčních týmem na základě požadavků všech poboček a oddělení společnosti
- Průzkum konkurence
- Překlady, opravy a spolupráce při vytváření marketingových textů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů - jazykové kurzy, slevy na sport, kulturu, dovolenou, firemní služby a produkty, karta ALIVE

Informace o náboru

Nabízíme:

- Přátelskou atmosféru a silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je leaderem na trhu
- Interní systém vzdělávání a osobního rozvoje
- Zajímavé mzdové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Velká mezinárodní obchodní společnost působící na trhu již 25 let v oblasti automotive.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

marketing, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Výborné komunikační a organizační schopnosti
- Samostatný a pečlivý přístup k řešení úkolů
- Proaktivní a proklientský přístup
- Aktivní znalost anglického jazyka
- Praxe na obdobné pozici
- Základní znalost Microsoft Office (zejména Excel, Power Point)
- aktivní řidič - práce zahrnuje cestování po regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3409844  Termin der Veröffentlichung: 17.4.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 1 200 - 2 200 EUR/měsíc1200 eur