Outdoor Manager

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

Vytváření strategie, koordinace a exekuce aktivit v rámci outdoor komunikace (venkovní plochy)
Vytváření a kontrola čerpání budgetu
Vedení obchodní agendy s jednotlivými dodavateli
Zpracování kontrolních a přehledových výstupů a statistických reportů
Příprava objednávek, fakturace

Požadujeme:

Min. 2 roky zkušeností v marketingu v oblasti produkce nebo outdoor manažera
Výbornou znalost MS Office (zejména MS Excel)
Analytické myšlení, ochota učit se nové věci
Výborné organizační dovednosti a argumentaci
Proaktivní přístup a zaměření na výsledky
Schopnost reagovat na rychlé změny a nové požadavky

Nabízíme:

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
Perspektivu odborného rozvoje a možnosti kariérního růstu
Neformální prostředí, vstřícnou a tvůrčí atmosféru
Motivující platové ohodnocení
Firemní benefity – mobilní telefon, jazykové kurzy, slevy na firemní služby a produkty a služby, sport, kulturu ...
Smlouva na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Outdoor Manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3507239  Termin der Veröffentlichung: 3.10.2018