Programátor mobilních aplikací v React Native

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.04.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobře ovládáš React Native? Verzuješ svůj kód v GITU? Rozumíš Frontendu?
Máš zkušenosti s vývojem mobilních aplikací?

Neváhej a zašli životopis, hledáme právě Tebe!

Náš klient mezinárodního charakteru hledá do své webové garáže "reakťáka" Tvým úkolem bude za pomoci zkušených programátorů tuto aplikaci dostat k uživatelům.

Náš klient Vám nabízí:
- Možnost zvolit si spolupráci formou HPP nebo ŽL
- Flexibilní pracovní dobu (homeoffice)
- Práci v přátelském a motivovaném kolektivu
- Nadstandardní platové ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je velká mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti automotive v ČR, SR, PL a HU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3574451  Termin der Veröffentlichung: 28.3.2019