Konzultant / Programátor Navision

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi auta? Podíleli byste se rádi na vývoji ERP systému na platformě Microsoft Dynamics NAV ve verzi 2016? Máte již zkušenost s vývojem ERP systému?
Více i méně zkušeným vývojářům nabízíme možnost pracovat na unikátních projektech.

Co u nás budete dělat?
• Analyzovat požadavky uživatelů
• Programovat softwarová řešení pro prodej a výkup automobilů
• Pomáhat uživatelům s případnými problémy

Co je minimálně potřeba:
• Chtít a umět programovat v jakémkoliv jazyce
• Znát alespoň základní práci s MS SQL
• I znalost C# bude Vaší výhodou
• Pasivní znalost AJ
Technologie, se kterými u nás můžete pracovat:
• Platforma MS Dynamics NAV a její programovací jazyk C/AL
• MS SQL Server 2014/2016

A proč u nás budete chtít pracovat?
• Získáte možnost pracovat se zkušenými profíky, kteří se s Vámi rádi podělí o svoje znalosti.
• Vytvoříte něco, co má smysl a je to vidět!
• Pracoviště je s příjemným dopravním spojením i okolím.
• Postará se o Vás super HR specialistka, která s Vámi vyřeší vše, co budete potřebovat - administrativu, kariéru i benefity.
• Nabídneme Vám osvědčené benefity, ale hlavně ty, které jinde nenajdete
• Budete mít možnost pracovat částečně z domova
• Získáte dlouhodobou stabilní pozici.
• Dbáme i o Váš profesní růst.
• Jsme jako jedna rodina s velkou SW společností, a proto máme případně možnost nabídnout i jiné projekty business oblasti podle Vašich preferencí.

Zaujali jsme Vás a chcete vědět víc? Více informací rádi poskytneme při prvním kontaktu (telefon/e-mail), než se domluvíme na schůzce s IT manažerem a vedoucím vývoje.
Takže neváhejte a pošlete nám své CV, ať máme na čem stavět. Těšíme se, až o Vás uslyšíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3631129  Termin der Veröffentlichung: 28.3.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.