Web Specialista

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste specialistou ve svém oboru? Rozumíte tvorbě a správě webových stránek?

Máme pro Vás práci, do které se budete těšit! :) Náš klient, mezinárodní společnost působící na 4 trzích hledá do svého týmu Webové specialisty.

Náplň práce:
- navrhování webových stránek
- projektové řízení vývoje webových stránek
- práce s CMS a pokročila analýza v Google Analytics
- sledování aktuálních trendů
- komunikace s dodavateli a členy webového týmu

Co požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání v oboru IT, online nebo digitální marketing
- předchozí zkušenost na podobné pozici
- znalost tvorby webu z hlediska UX a wireframů
- uživatelská znalost MS Office
- základní znalost anglického jazyka
- komunikační schopnosti a dovednosti

Nabízíme:
- zázemí silné a stabilní společnosti
- flexibilní pracovní dobu (možnost homeoffice)
- balíček zajímavých firemních benefitů
- příspěvek na multisport
- práce v příjemném prostředí stmeleného kolektivu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců