Credit Control Manager - SAP

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, zahraniční obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Credit Control Manager.

Náplň práce:
- Vedení menšího týmu oddělení pohledávek
- Řízení procesu změny v oblasti řízení pohledávek
- Zodpovědnost za agendu správy pohledávek u zákazníků
- Vyhodnocení rizikovosti
- Jednání s příslušnými institucemi
- Podílení se na zpracování reportů a analýz

Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- Minimálně 5 let praxe v oblasti pohledávek z obchodní firmy
- Velmi dobrý rozhled v právní a ekonomické oblasti
- Dobrá znalost SAP a MS Office včetně pokročilé znalosti Excelu
- ŘP sk. B
- Koncepční myšlení, samostatnost, spolehlivost. flexibilita

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti, centrála na Praze 9
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Notebook, mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců