Hlavní účetní SAP

Future Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro významnou zahraniční obchodní společnost hledáme zkušeného, motivovaného a vysoce organizovaného kandidáta / kandidátku na pozici Hlavní účetní.

Máte zkušenosti s řízením účetního oddělení, vedením týmu a znalost systému SAP?
Pak je tato pozice určená pro Vás!

Náplň práce:
• zodpovědnost za řízení účetního oddělení
• stanovování a dohled nad dodržováním metodických postupů účtování
• zpracování podkladů pro přípravu DPPO, spolupráce s daňovými poradci
• zpracování přiznání k DPH
• řízení procesu účetní závěrky (měsíční, roční), příprava podkladů pro auditory
• úzká spolupráce s oddělením controllingu

Požadujeme:
• 10 let pracovních zkušeností na relevantní pozici v prostředí obchodní společnosti
• výborná znalost českých účetních standardů a daňové problematiky
• znalost a zkušenost s prací v systému SAP nutností
• dobrá uživatelská znalost práce na PC
• silné manažerské schopnosti
• výborné komunikační a organizační dovednosti
• odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:
• zajímavou práci ve stabilní dynamicky rostoucí společnosti
• odpovídající platové ohodnocení včetně bonusů
• pracoviště: Praha 10 - Hostivař

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Future Recruitment s.r.o. je mladá a dynamická personálně poradenská společnost zaměřená na vyhledávání specialistů napříč obory a trhy. Každý den pomáháme absolventům i zkušeným pracovníkům posouvat se ve své profesní kariéře dále. Naší misí je přinášet vám exkluzivní pracovní příležitosti a podporovat vás na cestě za úspěchem. Věříme, že i vy s námi najdete svou budoucnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, zameriavajúca sa predovšetkým na obsadzovanie specializovaných pozícií a pozícií vo strednom a vyššom manažmente.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců