IT specialista/-tka, Network administrátor IS pob. Ejpovice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu rozšíření našeho „ IT týmu“ na pobočce v EJPOVICÍCH (10 km od Plzně) hledáme nového kolegu/kolegyni do party. Hledáme ty, kteří mají rádi výzvy a mají chuť do práce. Budete realizovat projekty malého i velkého rozsahu, budete mít možnost dále se rozvíjet.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:
- návrh, nasazení a správa síťové infrastruktury (WAN, LAN, Wireless, VOIP, VPN)
- konfigurace a správa datové sítě (firewall, switche, wireless, VOIP řešení)
- proaktivní monitoring síťových služeb a jejich řešení
- spolupráce s ostatními kolegy v IT týmu

OČEKÁVÁME:
- znalost síťových technologií (routing, switching, firewall, VLAN, WLAN, DHCP, DNS, VPN, NAT)
- znalost webových a síťových protokolů (TCP, SSH, HTTP/S)
- výhodou znalost technologie CISCO routing, switching, wireless IPv4, IPv6 security
- IT certifikace výhodou
- komunikativní znalost AJ
- schopnost pracovat v týmu i na samostatných úkolech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme profesionální zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti, příjemné pracovní prostředí, akční pracovní tým s neformální kulturou, další vzdělávání v oboru IT, osobní i profesní seberealizace díky pestré náplni práce.
Dále:
- 5 týdnů dovolené
- systém firemního vzdělávání (např. odborná školení, jazykové kurzy AJ/NJ)
- moderní pracovní prostředí
- notebook, mobilní telefon
- výrazně levnější volání pro rodinu a blízké se zvýhodněným programem volání
- další benefity: Multisport karta, poukázky na kulturu a sport
- pořádáme celofiremní a pobočkové akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3530088  Termin der Veröffentlichung: 2.11.2018