Řidič/-ka vnitro C+E (Ejpovice)

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ejpovice
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro posílení našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici řidič/-ka pro vnitrostátní přepravy, depo v Ejpovicích.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • přepravy zboží v rámci pobočky v Ejpovicích
  • koordinace nakládky a vykládky zboží se skladem
  • práce s VZV (praxe výhodou)
  • komunikace s dispečinkem a skladem
  • pracovní doba PO - PÁ (zkrácený úvazek cca 5-7 hodin denně)

OČEKÁVÁME:

  • řidičský průkaz sk. C,E (profesní průkaz) + kartu do digitálního tachografu (kartu možnost zajistit)
  • platné psychotesty
  • dobrý zdravotní stav, flexibilitu a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP na zkrácený úvazek
  • moderní vozový park
  • motivační firemní akce
  • týden dovolené nad zákonný rámec, celkem 5 týdnů
  • poukázky na sport a kulturu (Flexipass)
  • vitamínové balíčky, vánoční překvapení
  • roční prémie dle ekonomických výsledků společnosti
  • oslava důležitých pracovních a životních jubileí
  • program výhodného volání s O2 i pro rodinné příslušníky
  • MultiSport karta
  • sleva 10% na nové automobily značky ŠKODA

Nástup - ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3656764  Termin der Veröffentlichung: 2.5.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.