Řidič/-ka, kurýr skupiny B - Ústí nad Labem

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás řízení auta, komunikujete rád/-a s lidmi, vyznáte se ve Vašem regionu? ANO? Pak čtěte dál.

Pro naši pobočku v ŘEHLOVICÍCH - Ústí nad Labem hledáme ŘIDIČE sk.B pro našeho smluvního dopravce.

Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Jsme jeden z největších hráčů na českém trhu. Chcete se podílet na našem dalším rozvoji a růstu? Pak neváhejte a odpovězte na náš inzerát.

JAK BUDE VYPADAT VÁŠ PRACOVNÍ DEN?

  • Ráno se zastavíte na pobočce ve skladu, naskenujete balíkové zásilky pomocí scanneru a poskládáte je do vozu tak, aby se Vám dobře rozvážely.
  • Je Vám přidělena trasa, podle ní si zorganizujete práci a rozvážíte přidělené balíkové zásilky zákazníkům.
  • Za včasné dodání a vstřícné jednání můžete očekávat pozitivní zákazníky.
  • Budete přebírat od některých zákazníků platby za dobírku.
  • Po návratu zpět na pobočku zkontrolujete, co Vám zbylo, a připravíte si zbylé zásilky na rozvoz druhý den.
  • Denně komunikujete se skladníky, dispečinkem a zákaznickou linkou.
  • Pracujete pouze od pondělí do pátku.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BUDETE POTŘEBOVAT?

  • Řidičské oprávnění sk.B
  • Zkušenosti s řízením dodávky budou výhodou
  • Slušné vystupování, pozitivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost
  • Pokud umíte pracovat se scannerem, je to rozhodně výhoda
  • Čistý trestní rejstřík podmínkou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zázemí v prostředí dynamicky se rozvíjející stabilní společnosti.
  • Přátelskou a otevřenou atmosféru.
  • Dlouhodobou spolupráci s našimi předními smluvními dopravci.
  • Možnost spolupráce na ŽL jako dopravce s vlastním autem.

Zaujala Vás inzerovaná pracovní pozice i náplň práce?

Pak neváhejte kliknout níže na "Mám zájem o tuto pozici" a zašlete nám svůj životopis nebo alespoň základní informace o Vás s kontaktem, abychom Vám mohli zavolat zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců