ASISTENT LETECKÝCH PŘEPRAV

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu rozšíření našeho malého týmu hledáme na pracoviště na letišti Václava Havla posilu na pozici ASISTENTA LETECKÝCH PŘEPRAV.

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE?

  • Podávání zásilek na terminálech
  • Práce ve skladu
  • Vytváření a zajištění plánů nakládek, vykládek
  • Rozvoz zboží
  • Vyřizování administrativy
  • Komunikace s klienty

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ vzdělání - i absolvent, vzdělání zaměřené na dopravu je výhodou
  • znalost práce na PC ( MS Office )
  • samostatnost a časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • nekonfliktnost a týmový hráč
  • ŘP skup. B, praxe s řízením dodávky výhodou

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • práci v malém a přátelském kolektivu
  • zázemí silné, prosperující zahraniční společnosti
  • možnost seberealizace v zajímavé a odpovědné práci
  • motivační platové ohodnocení
  • systém firemního vzdělávání s podporou odborného růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • dotovanou kartu MultiSport

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců