Asistentka obchodního oddělení - pob. Modletice

Geis CZ s.r.o.

Místo práce
Modletice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete podílet na našem dalším rozvoji a růstu? Jste aktivní a pozitivní osobnost s praxí v obchodní administrativě? Pak hledáme právě Vás!

Pro náš skvělý obchodní tým v MODLETICÍCH (PRAHA - VÝCHOD) hledáme novou kolegyni na pozici ASISTENTKY OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY.
CO BUDETE DĚLAT? Především telefonicky komunikovat s klíčovými zákazníky společnosti, po administrativní stránce spravovat veškeré smluvní požadavky klientů- vytváření statistik, reportů, sledování zásilek a ostatní administrativní práce související s chodem obchodního oddělení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
  • ukončené SŠ s maturitou
  • praxi na podobné pozici výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office - zejm.excel NUTNOSTÍ
  • mírně/středně pokročilou znalost ANGLICKÉHO JAZYKA pro telefonickou a e-mailovou komunikaci
  • komunikativnost, flexibilitu, po zaškolení samostatnost, schopnost se samostatně rozhodnout
  • samostatnost a příjemné vystupování

CO NABÍZÍME MY?
  • hlavní pracovní poměr v perspektivní firmě se silnou pozicí na trhu
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • moderní prostředí, pěkné zázemí
  • systém firemního vzdělávání - školení soft skills, jazykové kurzy AJ na pobočce v pracovní době zdarma a další
  • týden dovolené navíc, tedy 25 dní
  • zapojení do zvýhodněného programu tarifu s O2 i pro rodinné příslušníky
  • pobočkové a celofiremní akce
  • další benefity - Multisportkarta, vitamínové balíčky a jiné
  • vánoční prémie
  • poukázky Edenred - poukázky na kulturu, sport a zdraví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pokud nás znáte, tak víte, že jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky. Obrat přes 4 mld. CZK z nás činí jednoho z největších hráčů na českém trhu. Ve svých pobočkách zaměstnáváme téměř 1000 zaměstnanců a stále rosteme. Pojďte růst s námi!

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3837401  Termin der Veröffentlichung: 30.12.2019  Das Stellenangebot ist einer anderen Website oder Quelle entnommen.