Vedúci projekčného oddelenia

Gilivi B.V.

Miesto práce
Bratislava a Okolie, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 - 2 600 EUR/mesiacBonusy podľa splnených kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta do tímu nášho významného klienta z medzinárodnej skupiny firiem, ktoré sa venujú návrhu, vývoju, projekcii, výrobe, dodávke, inštalácii a servisu zariadení pre komunálny, chemický a potravinársky priemysel a rekonštrukcii existujúcich čistiarní odpadových vôd.
Pracovná príležitosť je vhodná pre cieľavedomého, dominantného a sebaistého lídra, ktorý/ktorá bude zodpovedný za:
- plánovanie, riadenie a koordináciu činností súvisiacimi s projektovaním
a s väzbami medzi rôznymi odbornými činnosťami
- vedenie projekčného tímu
- spracovávanie projektov výrobnej a technickej dokumentácie
- spoluprácu s oddelením výroby a montáže pri vyhodnotení projektov
- správu a údržbu informačného systému pre projekciu
- pravidelné reportovanie plánov a výsledkov
- vedenie, vzdelávanie a motiváciu zamestnancov
- zabezpečenie bezpečnosti a ochrany zdravia na pracovisku
- reprezentáciu spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh

Ponúkame:
- motivačné mzdové ohodnotenie
- systém bonusov a odmien
- služobný notebook a telefón
- služobný automobil
- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Návrh, vývoj, projekcia, výroba, dodávka, inštalácie a servis zariadeni pre komunálny, chemický a potravinarsky priemysel a rekonštrukcie existujúcich čistiarní odpadových vôd.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vysokoškolské vzdelanie so strojárenským zameraním.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax:
5 - 10 rokov praxe v projekcii
min 2 roky ako vedúci projekcie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- skúsenosť s vedením tímu projekčného
oddelenia
- skúsenosť s pracovaním v 3D
- vysoká miera technického, analytického a
praktického myslenia
- takticko-strategické myslenie, plánovanie,
cieľavedomosť a vytrvalosť
- schopnosť motivovať zamestnancov a
vytvárať pozitívnu kultúru spoločnosti
- efektívna komunikácia

Gilivi B.V. - sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblastí personálnych služieb a HR procesov ako sú effektívne vyhľadávanie zamestnancov, budovanie kultúry spoločnosti cez pozitívny leadership, koučing, účelové HR audity, príprava a realizácie strategických HR plánov, nastavovanie efektínych operatívnych činností, zlepšovanie dynamiky pracovnej skupiny a ďašie rôzne HR riešenia.
ID: 4176633  Termin der Veröffentlichung: 11.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 2 100 EUR/mesiac