Obchodný riaditeľ

Gilivi B.V.

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
65 000 - 85 000 Kč/mesiacBonusy podľa splnených kritérií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta do tímu nášho významného klienta z medzinárodnej skupiny firiem, ktoré sa venujú návrhu, vývoju, projekcii, výrobe, dodávke, inštalácii a servisu zariadeni pre komunálny, chemický a potravinarsky priemysel a rekonštrukcii existujúcich čistiarní odpadových vôd.
Pracovná príležitosť je vhodná pre cieľavedomého, dominantného a sebaistého lídra, ktorý/ktorá bude zodpovedný za:
- tvorbu stratégie rozvoja a operatívne riadenie obchodného a marketingového oddelenia za účelom dosiahnutia stanovených obchodných cieľov a operatívne riešenie vzniknutých problémov
- vedenie obchodného tímu
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v súlade s obchodnou stratégiou spoločnosti, nadväzovanie spolupráce s novými klientmi
- vedenie obchodných rokovaní, komunikácia so zákazníkmi
- priebežná analýza trhu, monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
- spracovávanie návrhov obchodných zmlúv a všeobecných obchodných podmienok
- vyhľadávanie verejných súťaží a príprava a spracovanie podkladov
- informačnú a reklamnú činnosť, prezentácie a účasť na výstavách
- pravidelné reportovanie plánov a výsledkov
- vedenie, vzdelávanie a motiváciu zamestnacov
- zabezpečenie bezpečnosti a ochrany zdravia na pracovisku
- reprezentáciu spoločnosti, vytváranie firemnej kultúry smerom do firmy a smerom na trh

- motivačné mzdové ohodnotenie
- systém bonusov a odmien
- služobný notebook a telefón
- služobný automobil
- stabilná spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené vysokoškolské vzdelanie s chemicko-technologickým zameraním.

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

10 rokov praxe v obchode (pre vodárensko-technologickú firmu výhodou)

- technologická znalosť pri spracovávaní priemyslových a mestských odpadových vôd
- obchodný talent a skúsenosť s nastavením strategického smeru obchodu
- skúsenosť s vedením obchodného tímu
- skúsenosť s vypracovaním ponúk
- vybudovaná sieť kontaktov výhodou
- vysoká miera technického, analytického a praktického myslenia
- takticko-strategické myslenie, cieľavedomosť a vytrvalosť
- schopnosť motivovať zamestnancov a vytvárať pozitívnu kultúru spoločnosti
- efektívna komunikácia

Gilivi B.V. - sme medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblastí personálnych služieb a HR procesov ako sú effektívne vyhľadávanie zamestnancov, budovanie kultúry spoločnosti cez pozitívny leadership, koučing, účelové HR audity, príprava a realizácie strategických HR plánov, nastavovanie efektínych operatívnych činností, zlepšovanie dynamiky pracovnej skupiny a ďašie rôzne HR riešenia.
ID: 4179435  Termin der Veröffentlichung: 14.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 65 000 Kč/mesiac