Asistent/ka se znalostí účetnictví

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozice asistent/ka se základní znalostí účetnictví je vhodná pro absolventy VŠ ekonomického směru, nebo absolventy obchodní akademie s praxí v oboru.

Chcete se učit novým věcem a využívat angličtinu na denní bázi? Pokud ano, budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis.

Náplň práce:

* podpora vedení společnosti
* vyřizování korespondence a telefonátů
* kontrola přijatých faktur a plateb
* sestavování reportů
* zpracování dokladů pro účetní firmu
* HR administrativa

Nástup: září 2016

* VŠ vzdělání ekonomického směru/ absolvent obchodní akademie s praxí
* znalost anglického jazyka na dobré úrovni (využití na denní bázi)
* znalost práce s MS Office
* min. základní orientace v účetnictví a daních
* řidičský průkaz výhodou
* další jazyk výhodou (RJ, FJ)
Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2663348  Termin der Veröffentlichung: 26.7.2016