Operátor balící linky, 28 000 Kč/měs. + benefity

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha-Dolní Mecholupy, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
28.10.2018
Mzdové podmínky (brutto)
22 100 - 28 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě totiž hledáme OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která vyrábí LÉKY.
Pokud byste rád/a pracoval/a v BEZPRAŠNÉM a čistém prostředí, dejte nám o sobě vědět a přijďte se podívat do jedné z největších farmaceutických společností!

Jaká je náplň práce?
* obsluha linky, která balí léky
* zapisování výrobní dokumentace
* zajištění chodu linky - příprava materiálu, balení krabic a další pomocné práce

Práce probíhá ve 3. směnném provozu – od pondělí do pátku (víkendy volné). 8mi hodinová pracovní doba na ranní / odpolední / noční směně – střídá se po týdnu.

Co nabízíme? Kromě benefitů, vypsaných níže, se u nás mzda skládá následovně:
* nástupní mzda 22 100 Kč/měs.
* Po 3 měsících NAVÝŠENÍ na 23 100 Kč/měs.
* pravidelné měsíční BONUSY - 10% ze základní mzdy
* PRAVIDELNÝ směnový PŘÍPLATEK v průměru 2 400 Kč (8mi hodinové směny)

Kde sídlíme?
*Praha 10 - dobrá dostupnost autobusem od metra Skalka, Chodov, Kačerov, Opatov, Černý Most, Vysočanská

POŽADAVKY

* zkušenost s prací ve výrobě velkou výhodou, ne však nutností
* ochota pracovat ve směnném provozu
* zodpovědnost a spolehlivost
* zájem o dlouhodobou spolupráci

BENEFITY

* Po 3 měsících NAVÝŠENÍ o 1 000 Kč/měs.
* PRAVIDENÉ MĚSÍČNÍ BONUSY - 10% ze základní mzdy
* PRAVIDELNÝ směnový PŘÍPLATEK v průměru 2 400 Kč
* 36 000 Kč příspěvek na UBYTOVÁNÍ v případě stěhování
* 10 000 Kč na rok na KULTURNÍ VYŽITÍ
* 25 dnů DOVOLENÉ
* OBĚDY či VEČEŘE za 30 Kč
* ZKRÁCENÁ pracovní doba - 7,5 h/den
* Až 5 dní SICK DAYS
* ODMĚNA za doporučení nového zaměstnance 30 000 Kč
* ROČNÍ BONUSY vyplácené VŽDY S BŘEZNOVOU MZDOU
* ČISTÉ pracovní prostory a BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí

DALŠÍ INFORMACE

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Platové podmínky: 22 - 28 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-19-296929

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3493830  Termin der Veröffentlichung: 17.9.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 22 100 - 28 000