Operátor výroby - Hostivice - až 28 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Hostivice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste manuálně zručný, je pro Vás lokalita Hostivice dobře dostupná a nevadí vám pracovat v dvousměnném provozu?

Tak nám zašlete svůj životopis!

Vaší náplní práce bude nastavování poloautomatických strojů, jejich obsluha a různé drobné práce spojené s chodem výroby.

Lokalita: Praha západ - Hostivice
Mzda: 25 000 - 28 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
Nástup: ihned
DVOUSMĚNNÝ PROVOZ - 6:00-15:30 / 15:30-23:00

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Stravenky
* Bonus za docházku
* Možnost získání ročního bonusu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3687125  Termin der Veröffentlichung: 5.6.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 25 000 - 28 000 Kč/měsíc