Výpomoc s doručováním zásilek po Praze, 125 Kč/hod.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
125 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rád by sis našel brigádu a nebaví tě sedět v kanceláři? Právě hledáme pravou ruku kurýra :) Máš-li čas 3x týdně cca 4 - 6 hodin denně, zašli nám svůj životopis!

Náplní práce je výpomoc kurýrovi:
* manipulace se zásilkami
* jejich doručování zákazníkům
* aktivní spolupráce s kurýrem

Mzda: 125 Kč/hod
Výkon práce: celá Praha

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičák u nás nepotřebuješ! Naopak ale uvítáme fyzickou zdatnost, zásilky jsou občas těžké i 70 kg. Zároveň vyžadujeme časovou flexibilitu mezi 10:00 - 16:00 hod alespoň 3x týdně.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3701708  Termin der Veröffentlichung: 24.6.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 125 Kč/hod.