Operátor stroje od 26 000 Kč/měs., Stříbro

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Stříbro, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
září - listopad

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ve Stříbře vzniká nový závod mezinárodní společnosti CAN-PACK S.A., která se zabývá výrobou plechovek do nápojového průmyslu a ve svém oboru patří mezi špičku. Má již třicetiletou tradici ve světě, využívá nejmodernější technologie a plně automatizovanou výrobu.
Hledáme opravdové fachmany, kteří budou mít na starost obsluhu těchto moderních strojů. Troufnete si?
Váháte, protože nemáte žádnou praxi? Nevadí, vše Vás naučíme. Stačí ukázat, že v sobě máte správný potenciál.
Společnost CAN-PACK nabízí pestrý benefitní systém, atraktivní mzdové ohodnocení a skvělou příležitost pro absolventy bez pracovních zkušeností.

Nastartujte svou kariéru, staňte se součástí týmu a členy moderní nadnárodní společnosti.

Pro více informací se neváhejte ozvat a my Vám řekneme více.

Jako Operátor stroje budete mít na starost:
- zajišťování plynulého chodu stroje
- kontrolu kvality výrobků
- vedení záznamů o kontrole kvality
- spolupráci s ostatními pracovníky

Odměna od 26 000 Kč/měs. + kvartální bonusy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- čtvrtletní bonusy navíc k základní mzdě
- Vánoční bonus a bonus na dovolenou 50% ze základní mzdy
- příplatek za noční směnu 20%
- příplatek za práci o víkendu 25%
- 5 týdnů dovolené
- nástup do kmenového stavu
- smlouva na dobu neurčitou
- stravenky v hodnotě 80Kč/den
- příspěvek na dopravu 3 Kč/km (od vzdálenosti 10 km)
- firemní akce
- sportovní a kulturní akce
- účast na rozjezdu nového projektu a zavedení zbrusu nové výroby

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

CAN-PACK S.A. - výroba plechovek do nápojového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru výhodou
- praxe ve výrobě výhodou
- technická zdatnost
- ochota učit se
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- jste čerstvě po škole a praxe Vám schází? Nevadí, vše Vás naučíme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3760530  Termin der Veröffentlichung: 11.9.2019