Práce/brigáda ve skladu u letiště - různé směny, 160 Kč/hod.

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Ruzyně, Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
110 - 160 Kč/hod.Mzda se skládá: 110 Kč základ + docházkový bonus 25 Kč/hod + 158 Kč/den jako příspěvek na dopravu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro jednu z největších logistických společností hledáme pracovníky na SORT ZÁSILEK. Na starosti budete mít třídění zásilek, skenování potřebných dokumentů a nakládku/vykládku zboží.

Pracovní doba dle Vašeho zájmu – možnost HPP i brigády.

Varianta č. 1, ranní směna na HPP:
Po: 04:00 - 10:00, Út - Pá: 05:00 - 11:00

Varianta č. 2, noční směna na HPP:

Varianta č. 3, ranní směna na DPČ:
Po - Pá: 5:00 - 13:30

Varianta č. 4, noční směna na DPČ:
Po - Pá: 17:00 - 23:00

Na výplatní pásce opravdu uvidíte 160 Kč!
Mzda se skládá: 110 Kč základ + docházkový bonus 25 Kč/hod + 158 Kč/den jako příspěvek na dopravu.

Lokalita: Praha 6, vedle letiště V. Havla

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poštovní služby a služby kurýrů

Největší společnost na světě zabývající se doručováním zásilek; je v čele všech světových poskytovatelů řešení pro dodavatelské řetězce a nabízí širokou škálu možností synchronizace přepravy zboží, informací a finančních prostředků. Doručování zásilek do více než 200 zemí a teritorií po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Fyzická zdatnost - manipulace i s 50 kg zásilkami
* Zájem o dlouhodobou spolupráci
* Možnost docházet min. 3 dny v týdnu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 3781769  Termin der Veröffentlichung: 8.10.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 110 - 160 Kč/hod.Mzda se skládá: 110 Kč základ + docházkový bonus 25 Kč/hod + 158 Kč/den jako příspěvek na dopravu