Personalista, Plzeň

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo na domluvě
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 40 000 Kč/měsícGarance navýšení mzdy po zapracování.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do stabilní české strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí hledáme zkušeného PERSONALISTU, který bude mít na starosti kompletní HR agendu firmy o cca 200 zaměstnancích. Musí být schopen postarat se o:

* nábor nových zaměstnanců, i přesto, že ve firmě je fluktuace minimální. Nábory by se týkaly všech zaměstnaneckých kategorií - od operátorů až po manažery.
*uzavírání smluv, procesy změny pracovních poměrů, DPČ, DPP
* přípravu podkladů pro mzdy. Personalista úzce spolupracuje se mzdovou účtárnou a podílí se na systému odměňování
* pravidelný reporting vedení společnosti. Personalista je v přímém a denním kontaktu s ředitelem společnosti
* zastřešení systému vzdělávání. Personalista vytváří plán vzdělávání pro každého zaměstnance a kontroluje jeho plnění. Dále řeší dotační projekty v oblasti vzdělávání
* reprezentaci firmy na veletrzích pracovních příležitostí
* HR marketing

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přítomnostní odměna v hodnotě 1 000 Kč/měs.
Garance postupného navyšování mezd po zaškolení/zaučení
Čtvrtletní odměna ve výši 10 % čtvrtletního hrubého příjmu
Bonusy do Cafeterie v hodnotě 2 500 Kč/rok
Závodní stravování
25 dní dovolené
3 dny zdravotního volna
Bezplatná jazyková výuka

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výroba s českým vedením

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ideálně ekonomického nebo humanitního oboru

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

MS Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Personalistika, HR, lidské zdroje

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* empatie
* komunikační, prezentační dovednosti
* týmový duch
* loajalita
* ochota učit se nové věci a být zapálený pro věc

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 4122649  Termin der Veröffentlichung: 14.7.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc