Elektrikář ve výrobě, Benešov

Grafton Recruitment s.r.o.

Místo práce
Konopišťská, Benešov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 43 500 Kč/měsícroční a měsíční bonusy, bonus za doporučení zaměstnance v hodnotě 13 000 až 45 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do potravinářské výroby v Benešově hledáme ELEKTRIKÁŘE!

Náplní práce:
* Zjišťování a diagnostika poruch elektrického zařízení a výrobních strojů
* Zajištění jejich oprav
* Údržba dle stanoveného plánu preventivních oprav

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč dle zkušeností + příplatky za směny - v průměru tedy 31 500 až 43 500 Kč (dle rozmezí 23 až 35 tis.)
Směny: 12tky - denní, noční
Lokalita: Benešov u Prahy
Nástup: dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týden
* Svoz pro zaměstnance, pokud dopravní spoj nenavazuje na počátek nebo konec směny
* Po zkušební době výběr z benefitů Flexi pass 12 000,- Kč/rok na sport, kulturu, zdraví
* Roční bonus 8% dle výsledků hospodaření firmy
* Měsíční bonus 5% v závislosti na osobním přínosu, dodržování pravidel a výsledcích
* Odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 13 000 až 45 000 Kč
* Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
* 5 týdnů dovolené
* Závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Mlékárenská společnost, která vyrábí a distribuuje přírodní sýr, tavený sýr, smetanový sýr, jogurty a další mléčné výrobky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

praxe na obdobné pozici alespoň půl roku

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Ukončené SOU, SOŠ elektrotechnického směru
* Vyhláška 50/78 Sb., min. §6
* Praxe na obdobné pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 4214677  Termin der Veröffentlichung: 1.12.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 000 Kč/měsíc