Asistentka recepce

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4/2096, Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši britskou společnost se sídlem v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na dlouhodobou brigádu na pozici: Asistentka recepce.

Na této pozici budete zodpovědní za kompletní vedení a zastřešení chodu recepce, uvádění a ohlašování firemních klientů, e-mailovou a telefonickou komunikaci, administrativní podporu týmů, práci s firemní databází a budete podporou office managementu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čeká Vás různorodá práce v mezinárodním prostředí a s mladým kolektivem, nadprůměrné platové ohodnocení s půlročními bonusy a možností kariérního růstu napříč společností.

Informace o náboru

Pro naši britskou společnost se sídlem v centru Prahy hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na dlouhodobou brigádu na pozici: Asistentka recepce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hays Czech Republic je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti náboru specialistů. Celosvětově zaměstnáváme více než 9,000 lidí ve 20 specializacích, 252 pobočkách ve 33 zemích světa.
V České republice působíme od roku 1998, nabízíme služby v oblasti náboru kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr, zprostředkování IT kontraktorů a outsourcing náboru zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hlavním požadavkem je výborný ústní i písemný projev v českém a anglickém jazyce, příjemné a vstřícné vystupování, dobré organizační dovednosti a alespoň krátkou praxi z obdobné pozice.
Nabízíme dlouhodobou spolupráci s docházkou v rozsahu 20 hod./týdně, ve směnném provozu - ranní (8:00 – 13:30), odpolední (13:00 – 18:00)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3185955  Termin der Veröffentlichung: 12.9.2017