Automation Specialist Senior

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Prievidza, Slovensko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro světovou jedničku v potravinářství hledáme zkušené kandidáty z oblasti automatizace a robotiky na pozici Specialisty automatizace.

Pracovní náplň:
- Poskytovat primární podporu výrobě a řešit incidenty
- Aktivně se podílet na nových projektech z hlediska robotizace
- Zodpovědnost za údržbu, řešení požadavků na servis a zlepšováni automatizační infrastruktury a zařízení se zřetelem na kvalitu, efektivitu a výkon zařízení
- Zodpovědnost za zavádění a udržování automatizačních systémů a propojení s IT
- Administrace industriálních IT prvků a systémové platformy Wonderware
- Implementace bezpečnostních standardů včetně podpůrných aktivit v industriálním prostředí
- Spolupráce při nastavování preventivní údržby systémů (např. plán obnovy)
- Účast na tvorbě a realizaci vzdělávacích aktivit, na investičních projektech, na vývoji nových výrobků

Požadavky:
- Praxe alespoň 2-5 let na oddělení údržby, automatizace nebo na pozici servisní technik
- VŠ/SŠ technického směru (automatizace/elektro)
- Fluency in English is a must have criteria !
- Zkušenost s databázemi a programováním ve vývojových prostředích pro automatizační techniku od SIEMENS a ROCKWELL
- Zkušenost s robotickými zařízeními ABB a Fanuc
- Samostatnost
- Zaměření na výsledek
- Flexibilita (časová i úkolová)

Výhodou:
- Znalost platformy Wonderware
- Zkušenost se zapojováním automatizační techniky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 25 dní dovolené
- Roční bonus
- Příspěvek na dětskou výživu ve výši až 6 000 Kč
- Možnost nákupu výrobků Nestlé za zvýhodněnou cenu
- Stravování za dotovanou cenu, nápoje na pracovišti zdarma
- Odměna dárcům krve až 4 000 Kč
- Podpora vzdělávacích aktivit, příspěvek na sportovní aktivity
- Masáže

Po ukončení zkušební doby v hlavním pracovním poměru (dle stanovených pravidel):
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Sociální výpomoc pro překlenutí tíživé situace či pro mimořádné závažné případy
- Body pro nákup volnočasových aktivit v programu Benefit Plus
- Návratné bezúročné půjčky
- Odměna k pracovnímu a životnímu jubileu
- Slevy a nabídky jiných společností – speciální akce pro Nestlé připravili např. mobilní operátoři, finanční instituce či prodejci automobilu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Světová jednička v potravinářství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automatizace, elektro, robotika, kybernetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

PLC Siemens - Pokročilý
ABB RobotStudio - Základy

Praxe na pozici/v oblasti

servisní technik, service engineer, PLC programmer, automation specialist, automation engineer

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4070633  Termin der Veröffentlichung: 7.6.2021