Associate Consultant - part time/full time

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Olivova 4, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?
Kolegu nebo kolegyni na part-time úvazek, kteří by rádi propojili v práci HR a obchod a mají zájem o práci s kandidáty z různých oblastí.
Nemusíš se vůbec bát, že tomu na začátku nebudeš rozumět, celý tým se ti v tomto ohledu bude velmi aktivně věnovat
Měl/a bys mít velmi dobrou znalost anglického jazyka a chuť se učit nové věci. Nesmí ti chybět týmový duch, soutěživost, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, stresuodolnost a zájem se zdokonalovat. Aktuálně jsme otevření spolupráci na 20h/týdně, 30/h týdně i plnému úvazku.

Jaká bude tvoje náplň práce?
• aktivní komunikace a budování vztahů s kandidáty
• vyhledávání kandidátů,
• pohovory s kandidáty,
• práce s databází, LinkedIn, Headhunting
• inzerce
• prezentace naší pobočky na sociálních sítích
• aktivní support consultanta

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme?
Skvělou startovací pozici v oblasti recruitmentu, kde v této oblasti nemusíš mít žádnou praxi, jen chuť se učit a uspět! Pokud máš chuť růst, máme pro tebe nachystaný skvělý rozvojový plán spolu s fantastickým týmem akčních kolegů! Spolu s kariérním růstem nabízíme velmi motivační bonusy, interní a externí školení, nebo jazykové kurzy a Multisport kartu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naše společnost, kde tě teď potřebujeme
Hays je mezinárodní personálně poradenská společnost, která je jedničkou na trhu. Zabýváme se nejen náborem středního a top managementu, ale také Executive Searchem, platovými průzkumy na míru, školení na míru pro naše klienty, IT Contracting a Temporary atp.
Nábor řešíme po celé České republice i na Slovensku. Pro naši firmu je každý kolega velmi důležitý, proto věnujeme hodně času školení a rozvoji našich zaměstnanců.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4113639  Termin der Veröffentlichung: 14.9.2021