Medical Manager

Hays Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 90 000 Kč/měsícJiné složky mzdy, 13.plat, bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Trainings_Pharmaceuticals_SEBA Region_Aesthetics

Pro farmaceutickou společnost zastřešující portfolio estetické medicíny hledáme lékaře-školitele na regionální pozici.

Vybraný kandidát bude mít na starosti edukaci lékařů na centrech, tvorbu edukačních materiálů, podporu sales týmů z odborného hlediska, projektové řízení. Jedná se o zastřešení regionu SEBA – ČR, SK, Maďarsko, Pobaltí. Cestování okolo 15%. Spolupráce s estetickým a dermatologickými klinikami, KOL´s na centrech.

Vhodný kandidát má medicínské vzdělání, pozitivní postoj k portfoliu estetické medicíny, ochotu cestovat, angličtinu na velmi pokročilé úrovni.

Společnost nabízí zázemí originální společnosti, finančně nadstandardně ohodnocenou pozici, mezinárodní přesah, dynamické a inovativní prostředí.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Farmaceutická společnost zastřešující portfolio estetické medicíny.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hays je vůdčí globální společností v oboru vyhledávání specialistů a poskytování služeb v oblasti lidských zdrojů. Chceme, aby naši zákazníci (klienti i kandidáti) znali značku Hays a dostávalo se jim odpovídajících služeb a komunikace, ať je potřebují kdekoli a kdykoli. Po celém světě máme více než tři tisíce odborných konzultantů, kteří s úspěchem představují tisíce kvalitních kandidátů, aby mohli denně uspokojit nároky našich klientů.

O aktivitách a nabídce jednotlivých divizí se můžete více dozvědět na www.hays.cz.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4153671  Termin der Veröffentlichung: 2.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 90 000 Kč/měsíc